image
بی نهــایتی از برتــرین ها

کد کالا
MK0051
999
جو پوست کنده ملک بسته 350 گرمی
  • زیرمحصول :


معرفی محصول
  • ویژگی های جوی پوست کنده ی ملک

برای بیان ویژگی های جوی پوست کنده ی ملک باید گفت این محصول از گیاه یک ساله ی جو بدست می آید. ارتفاع گیه جو بسته به نوع آن از 40 تا 100 سانتی متر متغیر است.

جوی پوست گرفته یا مرواریدی بسیار مغذی است. خوردن دانه ی جو تشنگی را فرو می نشاند. تب را برطرف می کند و به عنوان مقوی و تونیک عمل می کند. و مالت در هضم غذاهای نشاسته ای خیلی کمک می کند. از نظر طبیعت طبق نظر حکمای سنتی سرد و خشک است و مواد مغذی آن از گندم کمتر است، ولی قابض و خشک کننده است. غلیان صفرا و خون را تسکین می دهد و تب های گرم و تب های سل را تقلیل می دهد.

مضر مثانه است، از این نظر باید با روغن و انسیون خورده شود. زود هضم می شود ، مولد خون صالح است و به اصطلاح خونساز است ولی معده را سست می کند. برای آلات داخل شکم اشخاص سرد مزاج مضر است و نفاخ. از این نظر باید گل قند خورده شود و در مواردی که شکم بسته است، خوردن ماءالشعیر جایز نیست،

و جمع بین ماءالشعیر سکنجبین نیز جایز نیست. اگر ماءالشعیر با نصف وزن جو آن ، خشخاش کوبیده مخلوط و مانند حریره شود، برای سردرد گرم مفید است و با عناب ، سپستان ، انجیر و پرسیاوشان برای درد سینه و سرفه مجرب است.

شرکت ملک این ماده ی مفید و حیاتی را در بسته بندی های کمجا و سبک و در عین حال محکم به مشتریان عرضه میکند.

 

 

 

نظرات
  • نظر یا پرسش خود را مطرح کنید...
  • محصولات مرتبط