image
بی نهــایتی از برتــرین ها

کد کالا
1460
حلوا ارده 500 گرمی سنتی شیرینگ
  • زیرمحصول :


معرفی محصول


ویژگی های حلوا ارده 500 گرمی سنتی شیرینگ
برای بیان ویژگی های حلوا ارده 500 گرمی سنتی شیرینگ باید گفت حلوا ارده را از کنجد، شکر، سفیده تخم‌مرغ، هل، اسید سیتریک و عصاره چوبک درست می‌کنند، اما اصلا ارده چیست؟
ارده به کنجد بوداده و آسیاب‌کرده گفته می‌شود.گیاه کنجد، درختچه‌ای است با برگ‌های کرک‌دار که ارتفاعش حداکثر به یک متر و نیم می‌رسد.
اواخر فصل تابستان که کپسول بیضی‌شکل آویخته بر ساقه گیاه کنجد به رنگ قهوه‌ای یا سیاه درآمد، زمان برداشت دانه کنجد رسیده است.
این گیاه در بخش‌های شمــالـی، مرکز، شرق و جــنوب شرقی ایران می‌روید اما به لحاظ کیفیت، ابتدا کنجد آمل، سپس کنجد پاکستان، کنجد افغانستان و در مراحل بعدی کنجد استان‌های فارس و مرکزی از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است؛ بسیار مشعوف هستیم از ارائه دادن این خوراکی پر خاصیت با یکی از بهترین برندهای موجود در کشور. محصولات شیر رضا تولید شده از بهترین مواد اولیه ارمغان آورنده ی سلامتی و شادابی برای هموطنان می باشد.
برخی خواص حلوا ارده ی سنتی شیر رضا
1- از نظر طبيعت طبق نظر حكماي طب سنتي گرم و تر است .
2- از نظر خواص معتقدند كه براي تقويت نيروي جنسي و تقويت بدن مفيد است .
3- اگر به طور غليظ خورده شود دير هضم و ثقيل است و اشتها را از بين مي برد براي رفع اين عوارض آن را بايد با عسل و سركه مخلوط كرد و خورد .
4-ارده نرم كننده ي سفتي ها و ورم ها ي سفت داخلي است و دمل ها زرا نيز نرم مي كند و مسكن درد ان است هم چنين ضماد و ماليدن آن نيز همين خواص را دارد

نظرات
  • نظر یا پرسش خود را مطرح کنید...
  • محصولات مرتبط