image
بی نهــایتی از برتــرین ها

کد کالا
2676
حلوا ارده 700 گرمی شیرینگ
  • زیرمحصول :


معرفی محصول

ویژگی های حلوا ارده ی 700 گرمی شیرینگ

برای بیان ویژگی های حلوا ارده ی 700 گرمی شیرینگ باید گفت ابداع و نحوه دستیابی به فن آوری تولید حلواارده را به شیخ بهایی نسبت می‌دهند. به طوری که در تاریخ آمده است: شاه عباس به دنبال جیره غذایی مناسبی برای سربازانش بود که اولا، مقوی و انرژی‌زا، ثانیا حمل و نقل آن آسان و ثالثا برای شرایط جنگی مناسب بوده و برای مصرف نیاز به گرم کردن نداشته باشد. به دنبال این قضیه بود که مرحوم شیخ بهایی با همکاری شیرینی سازان آن زمان چیزی را که امروز به نام حلواارده معروف است اختراع نمود. البته بدیهی است کیفیت و نحوه ساخت آن با حلواارده امروزی تا حدودی متفاوت می‌باشد.

هم اکنون ما مفتخریم به معرفی یکی از برترین های عرصه ی خوراک. محصولات خوراکی کارخانه جات شیر رضا این بار حلوا ارده را در بسته بندی شیرینگ شده با وزن خالص 700 گرم برای شما به ارمغان آورده است.

برخی ویژگی های حلوا ارده ی شیر رضا

1-از نظر طبيعت طبق نظر حكماي طب سنتي گرم و تر است .

2-از نظر خواص معتقدند كه براي تقويت نيروي جنسي و تقويت بدن مفيد است .

3-اگر به طور غليظ خورده شود دير هضم و ثقيل است و اشتها را از بين مي برد براي رفع اين عوارض آن را بايد با عسل و سركه مخلوط كرد و خورد .

4-ارده نرم كننده ي سفتي ها و ورم ها ي سفت داخلي است و دمل ها زرا نيز نرم مي كند و مسكن درد ان است هم چنين ضماد و ماليدن آن نيز همين خواص را دارد

نظرات
  • نظر یا پرسش خود را مطرح کنید...
  • محصولات مرتبط