image
بی نهــایتی از برتــرین ها

کد کالا
MK0040
570
سبزی خشک نعنا ملک بسته 50 گرمی
 • زیرمحصول :
قیمت محصول 3,700 تومان


معرفی محصول
 • ویژگی های سبزی خشک نعنای ملک

قبل از بیان ویژگی های سبزی خشک نعنای ملک یادآور میشویم که اگر واقعا سلامتی خودتان و عزیزانتان برایتان ارزشمند است استفاده ی روزانه ی انواع سبزی ها در رژیم غذایی روزانه امری اجتناب ناپذیر است. در زندگی های پر از مشغله ی امروز دیگر فرصتی برای کارهایی نظیر تمیز کردن و شستن سبزی نمی ماند. اما شرکت های محصولات غذایی این مشکل را برای شما حل کرده اند. مفتخریم به معرفی یکی از برترین برندهای سبزی خشک در بازار یعنی سبزی خشک ملک. از آنجا که عملیات ضدعفونی و خشک کردن سبزی ها درمجموعه ی ملک در محیطی کاملا کنترل شده و پیشرفته انجام می شود. شما تمیز ترین سبزی خشک با کیفیت بالا را خواهید داشت. این بار نوبت به سبزی خشک نعنای ملک است تا طعم و کیفیت خوراکی ها را برای شما به ارمغان بیاورد.

نعنا گیاهی است از رده دولپه ای های پیوسته گلبرگ که سردسته تیره نعناعیان و از سبزی های خوراکی است. این گیاه تمام اسانس ها و خواص پونه را دارد؛ ولی برگ هایش کرک کم تری دارند و بریدگی های کنار برگ های آن بیش تر ازپونه و اسانس آن نیز ملایم تر است. نعنا گیاهی است با ریشه هوایی و ساقه های مستقیم و چهارگوش ، و برگ های آن به طول 3 تا 5 سانتی متر ، متقابل ، نیزه ای یا دوکی است ، حاشیه ی آن دارای بریدگی های عمیقی است ، بریدگی های کناره آن نوک تیز است. کرک برگ های نعنا کم است. نعنا سبز معمولادر سرتاسر جهان کشت می شود. این گیاه در نواحی شمال ایران و اطراف تهران به حالت وحشی و پرورشی می روید.

برخی خواص نعنای خشک:

 1. نعنا طبع گرم و خشک دارد.
 2. برای سوء هاضمه میتوان از دمکرده ی آن استفاده کرد.
 3. یک شیرپاک کن مناسب برای پوست های چرب:20 گرم نعنای تازه، 20 گرم جعفری تازه خرد شده رادر 200 گرم شیرمخلوط نموده 12 ساعت بگذارید بماند. سپس صاف نموده در یخچال نگهداری کنید. این شیرپاک کن علاوه براین که چربی پوست را از بین می برد، برای جوش و لک هم مناسب می باشد.
 4. برای جلوگیری از شپش, موهای خود را با جوشانده نعنا بشویید.
 5. جهت درمان درد گوش آب نعنا را با عسل مخلوط کرده، پنبه ای را به آن آغشته کرده، در آن بگذارید.
 6. برای بواسیر نعنا را کوبیده و بصورت ضماد بگذارید.
 7. جویدن برگ نعنا ، در رفع سکسکه موثّر است.

 

نظرات
 • نظر یا پرسش خود را مطرح کنید...
 • محصولات مرتبط