image
بی نهــایتی از برتــرین ها

کد کالا
MK0043
1355
سبزی خشک کوکو ملک بسته 50 گرمی
  • زیرمحصول :
قیمت محصول 3,500 تومان


معرفی محصول
  • ویژگی های سبزی خشک کوکوی ملک

 

کوکو سبزی همراه با طعم و رنگ دلفریب خود هر کسی را مجذوب می کند. کوکو سبزی غذایی بسیار پر طرفدار و خوشمزه است و معمولا غذای متداولی در سفره های ایرانیست. یکی از زیباترین و مجلسی ترین نوع کوکو است.  یکی از غذاهایی است که سرشار از ویتامین بوده و به دلیل سریع آماده شدن و استفاده از آن بصورت سرد و همچنین پخت نسبتا آسان محبوب بسیاری از خانواده ها می باشد ، استفاده از سبزیجات و گنجاندن غذاهایی که در آنها از گوشت کمتر استفاده می شود می تواند موجب سلامت بیشتر شما گردد.افتخار داریم معرفی کننده ی محصولی باشیم که در عین اینکه در شرایطی کاملا بهداشتی و کنترل شده تهیه گردیده است باری سنگین را از دوش بانوان محترم میهن برداشته است. با در اختیار داشتن این محصول هر لحظه ای که به فکر طبخ کوکو سبزی بیفتید با کمترین صرف وقت می توتنید بهترین غذا را برای خانواده و عزیزان خود فراهم کنید. 

طرز تهیه ی کوکو سبزی با سبزی خشک کوکوی ملک:

سبزی خشک کوکوی ملک( تره ،جعفری ، شوید ، گشنیز و کمی شنبلیله )4 قاشق غذاخوری

تخم مرغ( سفیده و زرده با هم ) 2 عدد

- نمک و فلفل و زردچوبه به مقدار لازم

بیکینگ پودر نصف قاشق چایخوری

شیر یک قاشق غذا خوری

زرشک و مغز گردو (درصورت تمایل ) روی هم یک قاشق سوپخوری


سیر 2 پر


روغن مخصوص سرخ کردن به میزان لازم

 در یک پیاله کوچک تخم مرغ ها را یکی یکی شکسته و پس از اطمینان از سالم بودن آنها ظرف مناسبی تهیه کرده و سبزی خشک کوکوی ملک و تخم مرغ ها را در آن خوب مخلوط نمایید تا خوب پف نماید بعد نمک ، فلفل ،زرد چوبه و بیکینگ پودر را به مواد اضافه نمایید . در صورت تمایل ازیک قاشق مخلوط زرشک و مغز گردو هم داخل مواد استفاده کنید . و در آخر یک قاشق غذا خوری شیر را به مواد اضافه کنید و خوب هم بزنید تا مواد یک دست شوند .

سپس روغن مخصوص سرخ کردنی را در تابه بریزید و بگذارید کاملاً داغ شود، در غیر این صورت کوکو به تابه می چسبد و موقع برگرداندن خرد می شود . بعد مواد را آهسته داخل تابه بریزید و کف تابه پخش کنید و با پشت قاشق آنرا صاف نموده و درب تابه را بگذارید تا کوکو مغز پخت شود . حرارت را ابتدا کمی زیاد کنید تا مواد خودشان را بگیرند و بعد زیر تابه را کم کنید تا یک روی مواد کاملا برشته شود ( حدود 15 دقیقه )

وقتی یک روی مواد کاملا برشته شد آنرا به شکل دلخواه برش داده کوکورا برگردانید طوری که خرد نشود . و دوباره حرارت را کمی زیاد کنید تا مواد خودشان را بگیرند و بعد اجازه دهید تا با حرارت ملایم روی دیگر کوکو هم برشته شود میتوانید  را در فر هم آماده کنید . در این صورت فر را از قبل با 350 درجه فارنهایت گرم کنید و کوکو سبزی را به مدت 40 دقیقه داخل آن قرار دهید تا کاملا برشته شود .

نظرات
  • نظر یا پرسش خود را مطرح کنید...
  • محصولات مرتبط