image
بی نهــایتی از برتــرین ها

کد کالا
SPD001
10664
ست 8 گانه شامپو و تقوت کننده پلاک
  • زیرمحصول :


معرفی محصول

شامپو پلاک 1 با عصاره نارگیل

عصاره نارگیل جزء بهترین روغن ها برای درمان موهای آسیب دیده ، شوره زده ، خشک و همچنین رفع خارش پوست سر می باشد.

 

شامپو پلاک 2 با عصاره عسل

عسل یک مرطوب کننده طبیعی است که می تواند رطوبت را از هوا گرفته و آن را به پوست و موی شما برساند. همچنین می تواند به عنوان یک نرم کننده عمل کند و از شکسته شدن موها پیشگیری کند.

 

شامپو پلاک 3 با عصاره آجوگا

یکی از مواد اصلی و منحصر بفردی که در همه شامپوهای مجموعه پلاک وجود دارد عصاره مالتودکسترین است که از گیاهی به نام آجوکا تهیه شده و موثر در تقویت و رشد ریشه موی شماست.

 

شامپو پلاک 4 با عصاره زیتون و پسته

عصاره زیتون غنی از اسیدهای چرب مانند اولئیک اسید می باشد که با نفوذ به پوست سر، پوست و موی سر را تغذیه کرده و پوست سر را مرطوب و نرم نگه می دارد.

 

 

شامپو پلاک 5 با عصاره قهوه

با توجه به این که قهوه سرشار از آنتی اکسیدان می باشند، رشد موها را به خوبی تحریک نموده و آن ها را در مقابل عوامل آسیب رسان محافظت می کنند. کافئین موجود در قهوه موها را درخشنده تر و تیره تر نموده و همچنین رشد فولیکول های مو را تحریک می کند

 

شامپو پلاک 6 با عصاره بادام

روغن بادام سرشار از ویتامین‌های A و E، اولئین و دیگر اسیدهای چرب است که در حفظ سلامت مو و پوست موثر است. روغن بادام همچنین از خشکی مو جلوگیری کرده و از مو در برابر آلودگی‌ها و تابش آفتاب محافظت می‌کند.

 

نرم کننده مو پلاک

این نرم کننده دارای فرمول ویژه است که ترکیبی است از ویتامین B5 و عوامل مرطوب کننده به منظور حداکثر رطوبت دهی به ساقه مو و جهت نرمی و سلامت آن ، شانه پذیری بهتر مو در حالت خیس و خشک.

 

تونیک تقویت کننده و رشد مو پلاک

یکی از ساده ترین روشهای درمان ریزش مو استفاده از تونیک تقویت کننده است . فرمولاسیون این تونیک شامل مالتو دکسترین و عصاره های : رز ماری ، گزنه ، کافئین ، آلانتوئین ، ویتامین B5 و ویتامین C می باشد. یکی از مهمترین خواص رزماری تقویت ریشه موی سر و افزایش سرعت رشد موی سر است.

نظرات
  • نظر یا پرسش خود را مطرح کنید...
  • محصولات مرتبط